ZROBIMY TO ZA CIEBIE!

projekt, zakupy, nadzór, dekoracja

Projekt wnętrz to czasochłonna i skomplikowana sprawa. Nie martw się jeśli nie masz głowy do przekopoywania internetu w poszukiwaniu sofy idealnej, czasu na naukę zasad feng shiu (albo chociaż ergonomii), pilnowania budżetu i budowy, albo ciągłych rozmów z wykonawcami i handlowcami.

ZROBIMY TO ZA CIEBIE!

W AH TE WNĘTRZA opracujemy dom Twoich marzeń, wynegocjujemy zniżki, zaplanujemy zakupy i przypilnujemy budowlańców. A Ty rozkoszuj się świętym spokojem w pięknym domu!

O NAS

AH TE WNĘTRZA to autorska pracownia projektowa Andżeliki Halińskiej - absolwentki architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych im Władysława Strzemińskiego w Łodzi.  "Projektowanie wnętrz było moją pasją od dziecka. Teraz spełniam się realizując marzenia moich klientów, o domu idealnym. Tworzę wnętrza, które stają się prywatną oazą dla użytkownika, dając mu nie tylko wytchnienie, ale też motywację i inspiracje do działania."

KONTAKT

Hej! Chcesz podjąć współpracę? Skontaktuj się z nami mailowo:

 

biuro@ahtewnetrza.pl

lub telefonicznie:

 

TEL: 729 874 726


Pracuję stacjonarnie na terenie Łodzi lub online w całej Polsce. To takie proste!

NIP: 7262679746

REGON: 385207990

Odnajdujmy się w projektowaniu, dekorowaniu (np. home staging) ale też w tworzeniu wnętrza od podstaw. Nie straszne nam zmiany w instalacji ani burzenie i stawianie nowych ścian. Zależy nam aby nasze wnętrza były ergonomiczne i funkcjonalne, a przede wszystkim dopasowane do gustu inwestora. 

To dla nas zaszczy, że możemy pomagać realizować marzenia o pięknym domu czy lokalu usługowym.  Zazdzwoń, napisz i umów się ze na spotkanie na żywo lub online...


Porozmawiajmy o wnętrzach!

©2019 by AH TE WNĘTRZA Andżelika Halińska